Produkty

Rokmi overený výkon a kvalita

Už viac ako 35 rokov vyrábame snehové frézy, ktoré sú špičkou vo svojej kategórii. Inovatívne funkcie a spoľahlivosť produktov Honda sa najvýraznejšie prejavia práve pri náročných podmienkach. Pozrite si detailne našu aktuálnu ponuku snehových fréz a vyberte si tú správnu kategóriu pre vás.

Jednostupňové frézy

Vľavo: 2 jednostupňové snehové frézy Honda. Vpravo: jednostupňová snehová fréza, počas prevádzky, na záhrade.

Výkon v kompaktnom balení. Jednostupňové snehové frézy sú vhodné napr. na používanie okolo rodinného domu alebo chaty v oblastiach s menej výdatným snežením.

Preskúmajte jednostupňové modely

Rad HSS 655

Vľavo: snehová fréza radu 6 počas prevádzky, na záhrade. Vpravo: snehová fréza radu 6, predný trojštvrťový pohľad zľava.

Jednoduché dvojstupňové frézy poskytujú solídny výkon a poradia si aj s väčším množstvom snehu. Určené na domáce aj profesionálne používanie.

Preskúmajte modely radu HSS 655

Rad HSS 760A

Vľavo: snehová fréza radu 7. Vpravo: snehová fréza radu 7 počas prevádzky, na záhrade.

Pokročilé ovládanie a praktické doplnkové funkcie vám pomôžu zvládnuť aj intenzívne sneženie.

Preskúmajte modely radu HSS 760A

Rad HSS 970A

Vľavo: snehová fréza radu 9 počas prevádzky, na záhrade. Vpravo: snehová fréza radu 9, predný trojštvrťový pohľad zľava.

Inovatívne funkcie týchto snehových fréz vám umožnia bez námahy odpratať aj veľké množstvo snehu na veľkej ploche.

Preskúmajte modely radu HSS 970A

Rad HSS 1380A

Vľavo: snehová fréza radu 13, predný trojštvrťový pohľad sprava. Vpravo: snehová fréza radu 13 počas prevádzky, na záhrade.

Špičkový pomocník: ponúka všetky špeciálne funkcie Honda, aby ste premiestnili ešte viac snehu, rýchlejšie a ešte ďalej.

Preskúmajte modely radu HSS 1380A

Hybridné frézy

Vľavo: snehová fréza Hybrid počas prevádzky, horské prostredie. Vpravo: predný trojštvrťový pohľad zľava na snehovú frézu Hybrid.

Tieto snehové frézy používajú inovatívnu hybridnú technológiu spoločnosti Honda. Aj tie najnáročnejšie podmienky zvládnete s týmito strojmi jednoducho a bez námahy.

Preskúmajte naše hybridné snehové frézy

HSL 2511

Vľavo: predný trojštvrťový pohľad zľava na model Snowfighter. Vpravo: model Snowfighter počas prevádzky obsluhou, horské prostredie.

Model HSL 2511 je najväčšou a najvýkonnejšou snehovou frézou, akú sme doteraz vyrobili.

Preskúmajte model HSL 2511