2 snehové frézy radu 7.

Rad HSS 760A

Keď potrebujete výkon

Výkonné snehové frézy vybavené profesionálnymi funkciami na rýchle a jednoduché odstraňovanie snehu.

Naše snehové frézy radu HSS 760A bez problémov zvládnu aj skutočne náročné podmienky. S plynulým hydrostatickým pojazdom a množstvom ďalších inovácií s nimi hravo zvládnete, čo treba.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  42

  ton/h

 • Šírka záberu

  60,5

  cm

 • Hlučnosť

  102

  dB(A)

 • Výkon motora

  4,1

  kW

Môžete sa spoľahnúť

Kvalita fréz radu HSS 760A sa najlepšie prejaví práve vtedy, keď treba čo najrýchlejšie upraviť rozľahlú plochu s veľkým množstvom snehu.

Sneh vyzerá na fotografiách nádherne, vie však narobiť aj poriadne problémy. Nenechajte si ním skomplikovať život. Naše výkonné snehové frézy radu HSS 760A si skvele poradia so snehovou vrstvou až do 55 cm. Vďaka svojej konštrukcii dokážu premiestniť až do 42 ton snehu za hodinu. A vám ostane viac času na šálku horúceho nápoja.

Snehová fréza radu 7 používaná modelom, na záhrade.

Nádielka funkcií

Naše snehové frézy radu HSS 760A sú robustné a plné skvelých funkcií.

Vo vnútri našich snehových fréz sa deje mnoho zaujímavého – a všetko je navzájom zladené tak, aby stroj pracoval čo najefektívnejšie. Tieto frézy sú napríklad vybavené hydrostatickou prevodovkou pojazdu, ktorá umožňuje plynulé ovládanie rýchlosti stroja.

Sneh zvyčajne nemá všade rovnakú hĺbku

A práve preto je možnosť nastavenia výšky frézovania taká užitočná. Výšku frézovacieho noža môžete zmeniť podľa rôznych snehových podmienok. Ani sa nenazdáte a snehová pokrývka bude preč.

Priblížený pohľad na nastavenie výšky frézovania na modeli radu HSS 760A.
Priblížený pohľad na svetlo modelu radu 7.
Priblížený pohľad na frézovací nôž.
Priblížený pohľad na pásy.

Môžete si vybrať z nasledujúcich modelov

Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 760 T radu 7. HSS 760A T Pohon pásov, plynulá hydrostatická prevodovka pojazdu a funkcia nastavenia výšky frézovania, premiestni 42 ton/h.
Predný trojštvrťový pohľad zľava na model HSS 760 TD radu 7. HSS 760A TD Pohon pásov, plynulá hydrostatická prevodovka pojazdu, elektrické štartovanie, funkcia nastavenia výšky frézovania a diaľkovo ovládaný odhadzovací žľab, premiestni 42 ton/h.

Zobraziť technické údaje

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 15 metrov vyžaduje veľa sily.

Snehová fréza radu 7 používaná modelom, zasnežené prostredie.

Silu týchto snehových fréz jednoducho musíte vidieť na vlastné oči. Disponujú motorom Honda GX200, ktorý bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie pri čo najvyššom užitočnom výkone. Motor GX200 bez problémov štartuje aj pri nízkych teplotách. Výsledkom sú jedny z najtichších snehových fréz, ktoré sa zároveň aj jednoducho používajú. A pritom je ich prevádzka veľmi ekonomická, čo oceníte nielen pri profesionálnom použití.

Priblížený pohľad na motor.

Motor GX200 v modeloch radu HSS 760A dokáže pracovať viac ako hodinu a pol na jednu nádrž.

Pod ťarchou snehu

Už keď napadne niekoľko desiatok centimetrov snehu, predstavuje to pre strechy s veľkou plochou poriadnu záťaž.

Jeden kubický meter usadnutého snehu môže vážiť až 100 kg. Skôr než sa nazdáte, pribúdajúci sneh môže výrazne zaťažiť stavebné konštrukcie. Topiaci sa ľad spôsobuje zase iné typické problémy: zatekanie a nahromadenie ľadu na okrajoch striech môže spôsobiť škody na majetku. V záujme predchádzania problémom na budovách s plochými strechami majitelia snehových fréz Honda berú častokrát svoje stroje aj na strechy, kde obzvlášť ocenia ich záber a možnosti manévrovania.

Model radu HSS 760A.

Honda spoľahlivosť

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

 

Osoby v snehu.